Gizlilik Politikası

GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

Mağazamızda ve drkansadpala.com'a kayıtlı drkansadpala.com'da verilen tüm hizmetler firmamıza ait olup, firmamız tarafından işletilmektedir.

Şirketimiz kişisel verileri çeşitli amaçlarla toplayabilir. Toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu aşağıda belirtilmiştir.

Mağazamız, işin doğası gereği, Üyelik veya Mağazamız üzerinden çeşitli formlar ve anketler doldurarak üyeler hakkında bazı kişisel bilgileri (ad-soyad, şirket bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) toplamaktadır.

Firmamız belirli dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu tür bilgileri alıp almamakla ilgili her türlü seçimi üye olurken yapabilir, daha sonra üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirebilir veya sitedeki link ile bildirimde bulunabilirler. bilgi mesajı alırlar.

Mağazamız üzerinden veya e-posta ile onay sürecinde, üyelerimiz tarafından mağazamıza elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, Üyelerimiz ile yapmış olduğumuz "Kullanıcı Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. .

Şirketimiz, sistem kaynaklı sorunların tespiti ve verilen hizmetle ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması amacıyla üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak için de kullanılabilir.

Şirketimiz, talep edilen bilgileri Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında gerek kendisi gerekse işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama amacıyla kullanabilir. Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla iletişim kurmak için de kullanılabilir. Şirketimiz tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya Mağazamız üzerinden yapılan işlemlere ilişkin bilgiler; Şirketimiz ve işbirlikçileri tarafından "Üyelik Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üyelerimizin kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

Şirketimiz, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilgilerin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. veya yetkisiz kullanım veya üçüncü bir tarafa ifşa. göstermeyi taahhüt eder

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

Şirketimiz, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

İşlem sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri, tarayıcınızın alt satırında bulunan bir anahtar veya kilit simgesidir. Bu, güvenli bir web sitesinde olduğunuzu gösterir ve tüm bilgileriniz şifrelenir ve korunur. Bu bilgiler sadece satış sürecine bağlı olarak ve vereceğiniz talimatlar doğrultusunda kullanılmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler, alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 128-bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilebilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızca görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların bu bilgileri elde etmesi hiçbir koşulda engellenmiş olur.

Kredi kartı ile online olarak verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği şirketimiz tarafından Kredi Kartı Dolandırıcılığına karşı denetlenmektedir. Bu nedenle alışveriş sitelerimizden ilk kez sipariş veren müşterilerimizin satın alma ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finans ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun teyit edilmesi gerekmektedir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi olan müşteri veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli bir şekilde korursanız, başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içerisinde hareket edilmektedir. Bu sistem, kırılması mümkün olmayan uluslararası bir şifreleme standardıdır.

Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri hizmeti bulunan, açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği internet alışveriş siteleri günümüzde daha çok tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan tüm konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti veren firmanın güvenilirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

Not: İnternet alışveriş sitelerinde firma açık adresi ve telefon numarasına dikkat etmenizi öneririz. Alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan önce ürünü aldığınız mağazanın tüm telefon/adres bilgilerini not edin. Güvenmiyorsanız alışveriş yapmadan önce telefonla onaylayın. Tüm online alışveriş sitelerimizde firmamıza ait tüm bilgiler ve firma lokasyonu belirtilmektedir.

MAİL ORDER KREDİ KARTI BİLGİ GÜVENLİĞİ

Kredi kartı mail-order yöntemi ile tarafımıza ileteceğiniz kimlik ve kredi kartı bilgileriniz firmamız tarafından gizlilik ilkesine göre saklanacaktır. Bu bilgiler banka nezdinde olası kredi kartı çekim itirazlarına karşı 60 gün süreyle saklanmakta ve sonrasında imha edilmektedir. Sipariş ettiğiniz ürünlerin bedeli karşılığında bize göndereceğiniz tarafınızca onaylanan mail-order formunun bedeli dışında herhangi bir tutar kartınızdan çekilirse, doğal olarak bankaya itiraz edebilirsiniz ve o da çeker. Bu tutarın ödenmesini engelleyebileceğiniz için risk oluşturmaz.

ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİ VE UYGULAMALARI

Mağazamız, site içerisinde başka sitelere link verebilir. Şirketimiz bu linkler vasıtasıyla ulaşılan sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine ilişkin herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Şirketimizin web sitesinde yayınlanan reklamlar, reklam ortaklarımız aracılığıyla kullanıcılarımıza dağıtılmaktadır. Bu sözleşmede yer alan Gizlilik Politikası İlkeleri yalnızca Mağazamızın kullanımına yönelik olup, üçüncü şahıs web sitelerini kapsamamaktadır.

İSTİSNAİ DURUMLAR

Aşağıda belirtilen sınırlı hallerde, şirketimiz, işbu "Gizlilik Politikası" hükümleri dışında, kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu vakaların sayısı sınırlıdır;

  • Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik vb. yetkili hukuki merci tarafından çıkarılan hukuk kurallarının getirdiği yükümlülüklere uymak;
  • Mağazamızın kullanıcılar ile akdettiği "Üyelik Sözleşmesi" ve diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla;
  • Yetkili idari ve adli makamlarca usulüne uygun olarak yürütülen bir soruşturma veya soruşturmanın yürütülmesi amacıyla kullanıcılar hakkında bilgi talep edilmesi;
  • Bunlar, kullanıcıların haklarını veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu durumlardır.

E-POSTA GÜVENLİĞİ

Mağazamız Müşteri Hizmetleri'ne herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda kesinlikle kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görüntülenebilir. Şirketimiz, e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

TARAYICI ÇEREZLERİ

Şirketimiz, mağazamızı ziyaret eden kullanıcılar ve sitenin kullanımı ile ilgili bilgileri teknik bir iletişim dosyası (Çerez) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, bir internet sitesinin ana bellekte saklanmak üzere kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası, site ile ilgili durum ve tercihleri saklayarak internetin kullanımını kolaylaştırır.

Teknik iletişim dosyası, siteyi kaç kişinin, hangi amaçla, bir kişinin siteyi kaç kez ziyaret ettiği ve sitede ne kadar kaldıkları hakkında istatistiksel bilgilerin elde edilmesine ve özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur. kullanıcılar için. Teknik iletişim dosyası, ana bellekten veya e-postanızdan herhangi bir veri veya herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların çoğu başlangıçta teknik iletişim dosyasını kabul edecek şekilde tasarlanmıştır, ancak kullanıcılar teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde uyarı verilmesini sağlayacak şekilde ayarları değiştirebilirler.

Şirketimiz işbu "Gizlilik Politikası" hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak veya kullanıcılara elektronik posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik Politikası'nın şartları değiştiği takdirde, yayın tarihinde yürürlüğe girecektir.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için info@drkansadpala.com adresine mail gönderebilirsiniz. Firmamızın iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  • Firma Adı: drkansadpala.com
  • Adres: Yıldırım Beyazıd, Gökdere Sk. No:3 D:B, 38220 Melikgazi/Kayseri
  • Tel: +90 (850) 333 83 44
İletişim Hattı +90 (850) 333 83 44
E-Posta drkansadpala@gmail.com
Adres
Yıldırım Beyazıd, Gökdere Sk. No:3 D:B, 38220 Melikgazi/Kayseri
Instagram icon